Balíček pro zdravý růst vlasů.

1 399,00 Kč
Vč. DPH
  • Ochranný vlasový olej Nature Queen
  • Bylinný šampon 480ml a kondicionér 480ml Nature Queen
  • Vyživující sérum proti stárnutí kořenů Nature Queen
Počet

Herbal Shampoo 480ml + Conditioner 480ml

Produkty péče o vlasy Nature Queen jsou založeny na devíti typech udržitelných bylin, známých různými léčivými vlastnostmi a jsou určeny k čištění, ochraně, výživě a revitalizaci vlasů a vlasové pokožky a zároveň podporují zdravý růst vlasů.

 Bojujete s křehkými nebo řídnoucími vlasy, nebo jen chcete zlepšit stav a pocit vašich vlasů? Nehledejte nic jiného než Nature Queen.

 Byliny a éterické oleje s obsahem antioxidantů detoxikují vaše vlasy a zároveň je posilují a doplňují vlhkost.

 Produkty Nature Queen jsou bezpečné pro barvené vlasy, bezlepkové, a jsou vhodné pro všechny typy vlasů. A na zvířatech se nikdy netestovali.

Nature Queen Anti-Aging Root Nourishing Serum

Je vám určitě známo, jak správné sérum bohaté na vitamíny může omlazovat a obohatit váš obličej, a nyní zjistíte, co sérum může udělat pro vaši pokožku hlavy!

Bylinný recept inspirovaný přírodní flórou jihovýchodní Asie a starodávnými tradicemi péče o vlasy, které byly v této oblasti předávány generacemi, nabízí Nature Queen nové Anti-Aging Root Nutriční sérum, které vyčistí pokožku hlavy a dodá vlasům potřebné živiny.

Projevy stárnutí mohou zanechat jemné linie a vrásky kolem vašich očí, může to mít za následek ztrátu vlasů a suchost na pokožce hlavy.

Nature Queen bylo vytvořeno ve spolupráci s ověřenými producenty, aby pomohlo rušné a moderní ženě zpomalit známky ztráty vlasů souvisejících s věkem a přirozeně zvyšuje vitalitu a vzhled vlasů společně s pokožkou hlavy.

Naše hydratační sérum obsahuje peptidy, které probudí vaše folikuly, podporují krevní oběh a obnovují přirozenou záři vašich vlasů a pomáhají jejich růstu.

Zastavte stárnutí a podpořte stávající růst vlasů silou peptidů a devíti přírodních bylin.

Bezpečné pro všechny typy vlasů, barvami ošetřené vlasy a vhodné pro ženy i muže.

Návod k použití:

Pro dosažení nejlepších výsledků použijte Nature Queen Root-Nutriční sérum proti stárnutí dvakrát denně, a to podle těchto jednoduchých kroků:

1) Rozdělte si vlasy uprostřed
2) Sérum aplikujte přímo na požadovanou část
3) Jemně vmasírujte sérum na pokožku hlavy
4) Rozdělte si vlasy o jeden centimetr od poslední části a opakujte
5)Pokračujte podle potřeby po celou korunu hlavy

Dodejte vašim vlasům hustotu s naším sérem Nature Queen ... Klikněte na PŘIDAT DO KOŠÍ a objednejte si dnes!

POKYNY: Aplikujte 5-10 kapek séra na požadované oblasti pokožky hlavy. Jemně masírujte na pokožku hlavy a nechte působit. Pro dosažení nejlepšího výsledku použijte dvakrát denně.

UPOZORNĚNÍ: Toto bylinné sérum má tmavou barvu a může dočasně skvrnit bílé / stříbrné / platinové blond vlasy. Pokud máte bílé / stříbrné / platinové blond vlasy, ujistěte se, že sérum aplikujete pouze na pokožku hlavy a ne na vlasy.

Nature Queen Protective Hair Oil

Vaše vlasy neustále čelí výzvám, jako je stres, přetížení životního prostředí a tvrdé teploty. Proč nezastavit poškození díky hydrataci bohaté na živiny a antioxidanty?

Ochranný vlasový olej Nature Queen je inspirován krásami a tradicemi péče o vlasy v jihovýchodní Asii a obsahuje pouze přírodní udržitelné ingredience, s esenciálními oleji z bílé moruše, bazalky z hřebíčku, listů citronové trávy, pomela a dalších.

Organický kokosový olej a olej z rýže se přidávají do směsi, aby pomohly posílit vaše vlasy, posílit folikuly a omladit pokožku hlavy.

Výsledkem je všestranný, přirozený výrobek, který je bezpečný pro jakoukoliv texturu nebo odstín vlasů - dokonce funguje i pro zpracované a barvené vlasy - a může být vhodný pro lidi, kteří jsou citliví na vůně a chemikálie.

Buďte superhrdina pro vaše vlasy!

Navlhčete, aplikujte a dopřejte svým vlasům každou kapku.

Ekologické složení a balení.

Způsob použití:

3 různá použití pro péči o vlasy

1) Lightweight leave-in conditioner  - zahřejte 2-3 kapky ve vašich rukách před aplikací na vaše vlasy, od kořenů až po konce.
2) Easy-to-use scalp protectant - Před barvením vlasů naneste lehkou vrstvu na pokožku hlavy. Olej bude působit jako ochranná bariéra mezi kůží a bělicím prostředkem,  barvivy nebo jinými chemikáliemi.
3) Luxurious hair mask - Nechte ji působit 20 minut nebo přes noc před opláchnutím. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte šampón a kondicionér Nature Queen.

Získejte své nejlepší vlasy vůbec s Nature Queen Ochranný vlasový olej ...


Specifické reference

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nature Queen Body Lotion 480ml

349,00 Kč
  • Bylinné tělové mléko 480ml Nature Queen

Tělové mléko Nature Queen pokožku vyhlazuje, nechává ji jemnou a hladkou, sjednotí barvu pleti a odstraní pigmentové skvrny, zpomaluje stárnutí pleti a ochrání před toxickými látkami v prostředí. 

Nature Queen Essential Oil Blend No.401

89,00 Kč

100% čistě přírodní esenciální olej pro aromaterapii patří mezi nejkvalitnější na trhu. Každý esenciální olej prochází nejpřísnějšími laboratorními testy a musí splnit náročná výstupní kritéria.

Nature Queen LULLABY No.01

149,00 Kč

Nature Queen LULLABY přináší úlevu a odpočinek po dnu plném stresu a radost z dobrého a klidného spánku. Když jste odpočinutí, můžete mnohem spokojeněji usínat a radostněji se probouzet.

Nature Queen LULLABY No.02

149,00 Kč

Nature Queen LULLABY přináší úlevu a odpočinek po dnu plném stresu a radost z dobrého a klidného spánku. Když jste odpočinutí, můžete mnohem spokojeněji usínat a radostněji se probouzet.

Nature Queen Essential Oil Blend No.202

89,00 Kč

100% čistě přírodní esenciální olej pro aromaterapii patří mezi nejkvalitnější na trhu. Každý esenciální olej prochází nejpřísnějšími laboratorními testy a musí splnit náročná výstupní kritéria.

Nature Queen Essential Oil Blend No.302

89,00 Kč

100% čistě přírodní esenciální olej pro aromaterapii patří mezi nejkvalitnější na trhu. Každý esenciální olej prochází nejpřísnějšími laboratorními testy a musí splnit náročná výstupní kritéria.

Nature Queen Herbal Shampoo 480ml

399,00 Kč

  • Bylinný šampón Nature Queen 480ml

Bylinný Šampon Nature Queen s přírodními složkami, je tvořen unikátní kombinací extraktů citronové trávy, bazalky, plodů dřezovce, kalužnice, oroxylu indicum, ageratu conyzoide.